Podzimní úvodní tréninky

Podzimní úvodní tréninky

Se začátkem akademického roku na univerzitě opět rozjíždíme pravidelné famfrpálové tréninky v parku. A jako vždy, zveme všechny nové zájemce zejména na úvodní tréninky, kde si společně vysvětlíme pravidla hry a projdeme si úplné základy hry. Setkáme se vždy v parku v Bezručových sadech v 5 odpoledne a s sebou si stačí vzít sportovní oblečení a něco k pití.

Termíny

𝗖𝗭:
Chceš zkusit tento moderní sport, nebo už víš o co ve famfrpálu jde? Ať už jsi úplný nováček nebo zkušený hráč, holka nebo kluk, baví tě sporty, máš rád fantasy, nebo chceš jen aktivně strávit odpoledne – tohle je akce pro tebe. Přijď si s námi zahrát, nebo se alespoň podívat! Není potřeba žádné speciální vybavení ani předchozí zkušenosti – košťata máme, pravidla ti vysvětlíme a rádi tě mezi sebou uvidíme. Hrajeme pro radost a nic tě to nebude stát.Kdy?
– středa 19. 9. 2018 od 17:00 (vždy cca do 18:30 nebo podle chuti)
– pondělí 24. 9. 2018 od 17:00

Kde?
– v Bezručových sadech pod hradbami nedaleko altánku (https://mapy.cz/s/2n9H8)

Co s sebou?
– sportovní oblečení (které se může zašpinit)
– pevné boty (tenisky, boty na běhání, kopačky atd.)
– pití

Všechno ostatní vybavení máme. Na místě si vysvětlíme pravidla hry. V kostce jsou sepsaná na našem webu http://famfrpalolomouc.cz/pravidla/Najdeš tu i další informace o famfrpálu a našem týmu.

Těšíme se na tebe! PS: Pozvěte i své kamarády! 🙂
——————————————————————-
𝗘𝗡:
Do you want to try this new attractive sport, or are you already familiar with it? We invite both beginners and experienced players, girls and guys, sports and fantasy fans to join our introductory quidditch practices. Come to play this or at least watch this amazing sport! You need no special equipment nor previous sport skills. We have brooms and stuff and learn you how to play. We play for fun and absolutely free of charge.

When?
– Wednesday 19th September 2018 since 5 p. m. (usually we play 1–2 hours)
– Monday 24th September 2018 since 17:00

Where?
– in Bezručovy Sady park beneath the city walls close to summer house (exact location to be found here: https://mapy.cz/s/2n9H8)

You should take:
– your sports clothing (which can potentialy get dirty)
– appropriate shoes (eg. trainers, running shoes, football boots etc.)
– water to drink

All other equipment will be provided by us so there’s no need to bring anything special. We will go through the rules on the spot. Most of them can be found on our website http://famfrpalolomouc.cz/rules/ You can also find there more information about the sport and our team.

See you there! And invite your friends and bring them along – more people, more fun!

intro photo by Jakub Hrab

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook
Instagram