Ke stažení

Ke stažení

Pravidla hry

Toužíš se ponořit do nejhlubších detailů pravidel mudlovského famfrpálu, nebo ti stačí jen jednoduchý schematický přehled v češtině? Máme tu obě varianty.

Princip hry, pravidla a vysvětlení herních pozic najdeš také v sekci PRAVIDLA.

 

Návody

Chceš založit nový famfrpálový tým a nevíš, jak začít? Nevíš, jak si vyrobit obruče? Nebo ti jen docházejí nápady, jak si ve volném čase procvičovat famfrpál? V praktické příručce najdeš odpovědi na řadu otázek, které tě zajímaly.

A nejlíp nám rovnou napiš. Žádná knížka neporadí tak jako vzájemná konzultace nebo pokec.

 

Asociace

Členové týmu i jeho příznivci jsou zváni do členství v České asociaci famfrpálu (ČAF). Máš chuť rozhodovat, jak se bude famfrpál v Česku vyvíjet, nebo se na jeho rozvoji přímo podílet? Teď máš jedinečnou možnost. Členství v ČAF je zdarma a dá se vyřídit elektronicky z domu během chvilky.

Vyplněnou přihlášku stačí naskenovat a soubor elektronicky poslat na emailovou adresu caf@famfrpal.cz

 

Logo

Naše logo je možné použít pouze se souhlasem týmu Occamy Olomouc reprezentované jeho kapitánem, a to v následujících provedeních:

 

Plakáty

podzim 2020

podzim 2019

 jaro 2019

podzim 2018

jaro 2018

podzim 2017

 

Pozadí na plochu

Chceš si vzpomenout na famfrpál při každém zapnutí počítače? Tak si stáhni naše stylové pozadí na monitor nebo displej notebooku. K dispozici je tmavší varianta v týmových barvách, nebo veselejší světlá alternativa.

tmavé

světlé

Facebook
Instagram